OnlyEco

Виїзна хімчистка в Києві та Київській області

Ми використовуємо тільки якісну хімію, яка не шкодить Вашому здоров'ю!

Скористайтеся знижкою -25%


X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Хімчистка шкіряних меблів – з нами це вигідно та просто

Шкіряні меблі потрібно особливо ретельний і делікатний підхід у плані догляду, щоб предмети не втрачали розкішний і презентабельний вигляд. Вимагається максимально дбайливо, і уважно підбирати чистячі засоби. З цими вимогами відмінно впораються наші фахівці з хімчистки шкіряних меблів у Києві.

Деякі особливості меблів зі шкіряною оббивкою

Натуральна шкіра вважається однією з найкращих та статусних, навіть шрами отримані за життя тварини не вважаються браком, а навпаки ознакою гарантованої натуральності. Але пил осідає на таких меблях, забиваючи мікропори – це значно шкодить привабливості меблів.

Щоб впоратись із забрудненням, не слід ризикувати або витрачати кошти на дорогі та не дієві засоби, а варто скористатися професійною послугою чистки шкіряних меблів. Меблі зі шкіри потребують ретельного і професійного підходу за-для уникнення великого збитку. Технології глибокого очищення меблів з шкіри і відновлення, допоможуть прибрати плями, забруднення, а подальша обробка спеціальними засобами збереже поверхню від розтріскування і передчасного зносу.

Переваги професійної чистки меблів зі шкіри

Можна говорити досить багато, але головне в замовленні професійної чистки шкіряних меблів – це переваги, а полягають вони у наступному:

  1. Технологічність чищення – при виконанні процедури наші спеціалісти використовують спеціальне обладнання, яке дозволяє досягти ідеального результату;
  2. Професійні засоби чищення – це забезпечить не тільки видалення всіх плям та пилу з пор, але й виключить вірогідність виникнення алергій або неприємного запаху;
  3. Проводиться багатостадійне очищення – під цим слід розуміти, що вся процедура ділиться на декілька операцій, що дозволяє більш ретельно очистити меблі та виключити можливість завдання збитків;
  4. Обов’язково спеціалісти нашої компанії використовують спеціальні засоби для захисту шкіри – це забезпечить тривалий строк служби та зберігання привабливого зовнішнього вигляду.

Це переваги процесу, але є деякі інші моменти, котрі слід згадати. Необговорюваний плюс, який має хімчистка шкіряних меблів – ціни, що гарантують максимальну вигоду. У цьому Ви маєте змогу упевнитись на власні очі, коли загляните на сайт, де є перелік послуг та тарифи. Ми можемо запевнити, що співпраця з нами принесе Вам тільки задоволення.