OnlyEco

Виїзна хімчистка в Києві та Київській області

Ми використовуємо тільки якісну хімію, яка не шкодить Вашому здоров'ю!

Скористайтеся знижкою -25%


X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовте якісну хімчистку у вас дома!

Диван

Хімчистка дивана до 1.5 м. 250 грн.
Хімчистка дивана до 2.5 м. 450 грн.
Хімчистка кутового дивана 480 грн.
Крісло
Хімчистка крісла маленького 120 грн.
Хімчистка крісла середнього 150 грн.
Хімчистка крісла великого 200 грн.
Стільці
Хімчистка стільця без спинки 50 грн.
Хімчистка стільця зі спинкою 60 грн.
Хімчистка стільця великого 80 грн.
Ліжко
Хімчистка ліжка c узголів'ям 450 грн.
Хімчистка ліжка з великим узголів'ям 550 грн.
Матрац
Хімчистка матраца 80х180 250 грн.
Хімчистка матраца 120х180 350 грн.
Хімчистка матраца 180х180 450 грн.
Подушки
Хімчистка подушок 50х50 40 грн.
Хімчистка подушок 70х70 60 грн.
Хімчистка подушок 100х80 80 грн.
Килими
Хімчистка килима висота ворсу 0,2 см 30 грн./м²
Хімчистка килима висота ворсу от 0,5 см 35 грн./м²
Хімчистка килима висота ворсу от 1 см 50 грн./м²
Ковролін
Хімчистка ковроліну площею до 50 м² 30 грн./м²
Хімчистка ковроліну площею від 50 м² до 100 м² 25 грн./м²
Хімчистка ковроліну площею від 100 м² 20 грн./м²

Ціни на послуги хімчистки – як вони складаються та які фактори на впливають

Професійне прибирання – це сучасна послуга, яка може вирішити багато незручних та неприємних моментів. Але варто зазначити, що ціни хімчистки у деяких випадках можуть відбити бажання у будь-якого клієнту. Чи вартує подібна послуга тих грошей? Це та подібні питання виникають у кожного потенційного клієнта клінінгової компанії.

Щоб Ви зрозуміли, варто Вам замовляти таку послугу, ми розповімо про фактори впливу на ціни. Саме про це піде мова далі.

Від чого залежать ціни на хімчистку?

Ціни хімчистки меблів у Києві досить різноманітні, тому Ви можете обрати саме ту пропозицію, котру вважатимете найпривабливішою. Але на будь-які ціни можуть впливати деякі фактори. У нашому випадку ми обов’язково враховуємо наступне:

Якщо Вас цікавить детальна інформація щодо вартості хімчистки, то Ви можете на цю тему проконсультуватись зі спеціалістом нашої компанії.

З чого складають тарифи?

Неможна сказати, що ціни хімчистки меблів на дому є стабільними та незмінними сумами. Але є певні тарифи, які складають основу вартості послуги. Саме ці тарифи складається с сукупності таких факторів:

  1. Один з основних пунктів це витрати на хімічні реагенти. Ми у своїй професійній діяльності використовуємо тільки екологічну і високо якісною хімію, яка цілком безпечна для людей та тварин – це коштує нам досить дорого;
  2. Транспортні витрати, виїзд до клієнта у будь-яку точку Києва та пригороду. При цьому слід зазначити, що добираються наші фахівці досить швидко, а це суттєво впливає на наші витрати;
  3. Витрати на обслуговування устаткування, котрим ми користуємося під час виконання чищення меблів. Ми швидко та гарно працюємо не тільки тому що маємо досвід та спеціальні засоби, а й ще користуємося сучасними приладами;
  4. Зарплата кваліфікованого персоналу того, що знає свою справу на всі 100%. Не треба зайвий раз говорити, що робота гарного працівника вартує дорого.

Перевага наших клієнтів

Головна перевага наших клієнтів – це вигідні ціни хімчистки меблів. Крім того, що ми працюємо для Вас у максимально зручному режимі, тарифи у нас значно нижчі. Але Ви в жодному разі не ризикуєте отримати неякісні послуги або не повноцінне виконання обов’язків, подібне у нашому випадку цілком виключене.

Крім цього, оформити послугу Ви можете просто за пару хвилин – подзвоніть нам або залиште замовлення на сайті. Будьте впевнені, що з нами не просто вигідно та чисто, але й приємно.

Наші роботи

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

До

Химчистка мебели Киев

Після

Химчистка мебели Киев

Відгуки про нас

Наталья, Киев
Спасибо ребятам за профессиональную чистку диванов и стульев в нашем ресторане. Все сделали быстро и очень качественно. Наша мебель стала как новая. Будем и дальше работать только с вами.
Антон, Ирпень
Заказал химчистку ковролина в частном доме. Честно признаться были места, которые думали уже не спасти и надо делать замену покрытия. Но, вы приятно удивили. Приехали в точно оговоренное время, чистые приятные мастера в сменной обуви, обработали все пятна и все тщательно вычистили. Огромное спасибо!
Ирина, Киев
Хочу сказать спасибо за прекрасную работу. Заказала химчистку дивана для удаления пятна, которое оставила наша обиженная но очень любимая кошка (боялась что бы она не начала ходить в туалет на наш диван). Мастера все почистили, убрали запах. Уже прошло несколько недель, кошка больше туда не ходит.
Виктория, Борисполь
Спасибо, за прекрасную чистку дивана, матраса и стульев. Удалили все пятна, в том числе от жира, детских фломастеров и жвачек. Мебель блестит как новая! Больше никогда не буду чистить что то самостоятельно, теперь только химчистка!

Залишити відгук