X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Ми надаємо послуги з хімчистки м'яких меблів та килимових покриттів з виїздом до вас додому або в офіс. Ми працюємо у всіх районах Києва та Київської області.

Професійна техніка, яку ми використовуємо


Ми використовуємо професійні миючі пилососи Karcher puzzi 10/1 (Німеччина).

Дана серія професійних миючих пилососів призначена для очищення різних текстильних поверхонь, у тому числі: хімчиска дивана, хімчистка крісла, стільців, матраців, подушок, килимів.


Завдяки потужній всмоктувальній турбіні миючого пилососа, по завершенню хімчистки в м'яких меблів, матрацах та килимових покриттях залишається мінімальна кількість вологи, яка не шкодить каркасу меблів або підлоговому покриттю (паркет/ламінат).

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев

Для досягнення більш ефективних результатів у процесі професійної хімчистки м'яких меблів та килимових покриттів ми також використовуємо орбітальну двощіткову машину Cocraft.


Cocraft є незамінним помічником для чищення оббивки диванів, крісел, матраців, шкіряних меблів та килимових покриттів. Орбітальні рухи щіток імітують кругові рухи руки майстра. Інтенсивно і в той же час делікатно, щітки обробляють будь-яку поверхню, забираючи до 98% різних забруднень.