X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок
Химчистка мебели

Професійна обробка та хімчистка меблів у Боярці

Фірмою OnlyEco здійснюється хімчистка в Боярці будь-якого рівня складності. Експерти готові виїхати на об'єкт, щоб обробити килими, м'які меблі та матраци в будь-який зручний для клієнта час. Професіонали можуть вирушити до прилеглих селищ. Послуги доступні для кожного, оскільки встановлені низькі розцінки. Компанія робить все для того, щоб люди могли дозволити собі регулярні хімчистки диванів у Боярці та не дихали пилом. Експерти легко видалять будь-які плями від червоного вина, їжі, біологічні сліди від домашніх улюбленців.

Хімчистка м'яких меблів на дому - належний догляд

Рано чи пізно на меблях з'являються плями від соку, кави, чаю, вина, кетчупу або жирної їжі. Не можна намагатися затерти їх серветкою. Тут необхідний професійний висновок плям, тому що м'яка оббивка може не впоратися з важкими хімічними речовинами, що куплені в супермаркеті. Це стосується і підлогових покриттів, які часто стають засалені через щоденну експлуатацію. Спеціалізована хімчистка килимів у Боярці та м'яких меблів допоможе продовжити термін експлуатації виробу.

Етапи надання послуги:

  1. Діагностика матеріалу.
  2. Підбір ефективного миючого.
  3. Використання вакууму для видалення пилу.
  4. Виведення плям.
  5. Очищення всієї поверхні.
  6. Сушіння виробу.

За таким принципом видаляються як легкі, так і глибокі плями, шари пилу. Хімчистка м'яких меблів вдома в Боярці дозволить повернути початковий вид дивану, позбутися в'їлих плям і неприємних запахів.

Особливості хімчистки ліжок, матраців та подушок

Працівники компанії використовують спеціалізоване обладнання для чищення пухового та синтепонового наповнювача, повсті. Застосовуються тільки миючі засоби, що щадять, які не залишають після себе різких запахів. Працівники дбають про професійне сушіння і здають все у готовому вигляді.

 Мінімальні витрати на хімчистку в Боярці

Компанія OnlyEco пропонує доступні розцінки на послуги для тридцятитисячного населення адміністративного центру та гарантію високої якості. Виїзна бригада готова відправитися на об'єкт у будь-який час, щоб професійно виконати заявку. У місті Боярка хімчистка користується великою популярністю, тому що це єдиний спосіб, щоб привести меблі та килими до ладу.