X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок
Химчистка мебели

Професійна хімчистка в Броварах - догляд за меблями, подушками та килимами

Фірма OnlyEco надає професійні послуги з чищення меблів, ліжок, матраців, подушок, килимів та повноцінної дезінфекції виробів на дому. Хімчистка у Броварах – професійний варіант боротьби з пиловими кліщами, плямами та іншими забрудненнями.

Компанія пропонує чистку:

  • килимів;
  • ліжок, подушок та матраців;
  • крісел, пуфів, стільців та диванів.

Якщо в будинку є домашні тварини або маленька дитина, то без плям точно не обійтись. Експерти допоможуть швидко позбутися цих недоліків.

Хімчистка диванів у Броварах – професійне відновлення

Диван є практично в кожному будинку чи квартирі. Він використовується часто і двічі на рік повинен піддаватися професійній хімчистці. Інакше утворюються засалені заломи, глибокі плями, а пил проникне у внутрішню частину конструкції. Якісна хімчистка диванів у Броварах дозволить повернути меблів початковий вигляд та продовжити термін їх експлуатації. Експерти приїжджають додому.

Хімчистка складається з:

  1. Оцінки ступеня забруднення поверхні.
  2. Підбір миючого засобу.
  3. Вакуумне видалення пилу.
  4. Використання засобу для виведення плям.
  5. Боротьба з пилом.
  6. Повноцінної сушки.

З усіма завданнями експерти впораються менше, ніж за день. Хімчистка килимів у Броварах та інших виробів позбавляє не тільки плям, але й вирівнює відтінок поверхні, прибирає неприємні запахи, волосся і шерсть тварин. У Броварах і хімчистка пуфів користується великою популярністю, оскільки вона покращує якість меблів і робить її більш презентабельною.

h2>Хімчистка у Броварах - висока якість та низькі ціни

З OnlyEco хімчистка м'яких меблів у Броварах не вдарить по особистому часу та кишені. Завдяки застосуванню обладнання та хімікатів, куплених оптом, фірмі вдається знизити цінник на роботи та при цьому акуратно працювати з текстилем. На всі хімчистки у Броварах ціни встановлені.