X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок
Химчистка мебели

Хімчистка в Бучі - якісна обробка килимів та меблів 

Професійна хімчистка у Бучі запропонована фірмою OnlyEco. Якщо потрібна якісна обробка пуфів, диванів, ліжок, матраців або килимових виробів, все, що очікується від потенційного клієнта – подання заявки на замовлення послуг. Компанія використовує тільки професійні та безпечні миючі засоби, спецобладнання та діє згідно з рекомендованим регламентом.

Майстри виконують чищення:

Видається гарантія на виконані роботи.

Виїзна хімчистка меблів у Бучі

 Бригада фахівців готова приїхати на об'єкт у будь-який зручний для клієнта час, є власний транспорт. Хімчистка дивана у Бучі здійснюється швидко, але з дотриманням усіх стандартів якості. Використовуються американські та німецькі засоби для чищення, які вважаються одними з кращих у всьому світі. Хімчистка меблів у Бучі в ідеалі має проводитись кожні півроку. Тоді користувач може не перейматися своїм здоров'ям.

Етапи надання послуг:

  1. Діагностика виробу.
  2. Вибір відповідного миючого засобу.
  3. Боротьба з плямами, що в'їлися, і засоленими місцями.
  4. Видалення пилу та бруду.
  5. Вакуумне очищення поверхні.
  6. Сушка виробу.

Будь-які меблі або килим проходить очищення за цим принципом.

Хімчистка матраців, подушок та килимів у Бучі

Найчастіше в компанію звертаються, щоб замовити хімчистку килимів у Бучі. Це той елемент, який забруднюється найшвидше через постійний рух, ходіння у взутті по дому. Щоб привести ворсовий, вовняний килим у порядок потрібно очистити його зовні та зсередини. Експерти використовують щадні, але ефективні хімікати. Це стосується і догляду за матрацами, подушками. Після обробки, кожен виріб просушується спеціальним обладнанням.

Варто в Бучі хімчистка недорого, оскільки OnlyEco закуповує витратні матеріали за оптовими цінами і справляється з виконанням замовлення в найкоротші терміни.