X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовити хімчистку дивана в Києві

Хімчистка дивана 1.5м.
Химчистка дивана Киев

450 грн.

350 грн.

Хімчистка дивана 2 м.
Химчистка дивана Киев

600 грн.

500 грн.

Хімчистка кутового дивана 2.5 м.
Химчистка дивана Киев

850 грн.

700 грн.

Замовте якісну хімчистку дивана у вас дома!

Хімчистка дивана проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше. Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в меблів.


Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин. Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку дивана, що дозволяє йому швидше висохнути і уникнути пошкодження вологою каркаса дивана.

Ви можете досить бережливо ставитись до всіх побутових речей, особливо це відноситься до диванів. Щоб головна деталь кімнати довго не втрачала привабливого зовнішнього вигляду, ми рекомендуємо Вам замовити у нас хімчистку диванів у Києві. А саме зараз ми розкажемо Вам трохи більше про даний сервіс.

Як та коли проводиться хімчистка – коротко про головне

У нашому розумінні хімчистка диванів – це особлива та досить складна процедура, яка потребує професійного втручання. Проводяться дані заходи у різних випадках, а найчастіше у таких:

Безпосередньо наш сервіс передбачає розділення всієї процедури на окремі дії. Точний алгоритм чищення меблів може відрізнятись, але наша робота у будь-якому випадку розпочинається з діагностики. Саме діагностика допомагає нам більш якісно виконати взяті на себе обов’язки.

До речі, нами надається хімчистка диванів на дому. Під цим слід розуміти, що Вам не прийдеться пакувати та транспортувати до нас свої речі, тому що наша команда приїде до Вас самостійно у самий найближчий час.

Трохи про переваги професійної хімчистки

Головна перевага нашої послуги хімчистки диванів – це ціни, які гарантують максимальну вигоду. Всі актуальні цінові пропозиції Ви можете знайти на сайті у прайс-листі. Звісно, послуга не безкоштовна, але це значно вигідніше, бо Ви не витрачаєте власні кошти на купівлю спеціальних засобів та обладнання, що коштують досить дорого.

Також Ви економите власний час. Прибирання, а особливо чистка оббивки дивана займає доволі багато часу. Але з нами Ви можете не хвилюватись на рахунок цього, бо все це ми виконаємо замість Вас та гарантовано якісніше.

Кожний клієнт може бути впевнений на всі 100%, що результат нашої роботи буде на висоті. Все є результатом професійного підходу до виконання своєї роботи, а також значного досвіду працівників нашої компанії.

А щоб замовити послугу Вам треба лише залишити заявку на сайті або подзвонити нам по номеру, що вказаний на сайт. Особливо важливо подзвонити нам, якщо виникли питання, потребуючі оперативного вирішення.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев

Відгуки про нас

Наталья, Киев
Спасибо ребятам за профессиональную чистку диванов и стульев в нашем ресторане. Все сделали быстро и очень качественно. Наша мебель стала как новая. Будем и дальше работать только с вами.
Антон, Ирпень
Заказал химчистку ковролина в частном доме. Честно признаться были места, которые думали уже не спасти и надо делать замену покрытия. Но, вы приятно удивили. Приехали в точно оговоренное время, чистые приятные мастера в сменной обуви, обработали все пятна и все тщательно вычистили. Огромное спасибо!
Ирина, Киев
Хочу сказать спасибо за прекрасную работу. Заказала химчистку дивана для удаления пятна, которое оставила наша обиженная но очень любимая кошка (боялась что бы она не начала ходить в туалет на наш диван). Мастера все почистили, убрали запах. Уже прошло несколько недель, кошка больше туда не ходит.
Виктория, Борисполь
Спасибо, за прекрасную чистку дивана, матраса и стульев. Удалили все пятна, в том числе от жира, детских фломастеров и жвачек. Мебель блестит как новая! Больше никогда не буду чистить что то самостоятельно, теперь только химчистка!

Залишити відгук