X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Хімчистка дивана в Києві та Київській області

Хімчистка дивана 1.5м.
Химчистка дивана Киев

630 грн.

590 грн.

Хімчистка дивана 2 м.
Химчистка дивана Киев

1100 грн.

790 грн.

Хімчистка кутового дивана 2.5 м.
Химчистка дивана Киев

1350 грн.

990 грн.

Замовте якісну хімчистку дивана у вас дома!

Хімчистка дивана проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше. Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в меблів.


Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин. Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку дивана, що дозволяє йому швидше висохнути і уникнути пошкодження вологою каркаса дивана.

Ви можете досить бережливо ставитись до всіх побутових речей, особливо це відноситься до диванів. Щоб головна деталь кімнати довго не втрачала привабливого зовнішнього вигляду, ми рекомендуємо Вам замовити у нас хімчистку диванів у Києві. А саме зараз ми розкажемо Вам трохи більше про даний сервіс.

Як та коли проводиться хімчистка – коротко про головне

У нашому розумінні хімчистка диванів – це особлива та досить складна процедура, яка потребує професійного втручання. Проводяться дані заходи у різних випадках, а найчастіше у таких:

Безпосередньо наш сервіс передбачає розділення всієї процедури на окремі дії. Точний алгоритм чищення меблів може відрізнятись, але наша робота у будь-якому випадку розпочинається з діагностики. Саме діагностика допомагає нам більш якісно виконати взяті на себе обов’язки.

До речі, нами надається хімчистка диванів на дому. Під цим слід розуміти, що Вам не прийдеться пакувати та транспортувати до нас свої речі, тому що наша команда приїде до Вас самостійно у самий найближчий час.

Трохи про переваги професійної хімчистки

Головна перевага нашої послуги хімчистки диванів – це ціни, які гарантують максимальну вигоду. Всі актуальні цінові пропозиції Ви можете знайти на сайті у прайс-листі. Звісно, послуга не безкоштовна, але це значно вигідніше, бо Ви не витрачаєте власні кошти на купівлю спеціальних засобів та обладнання, що коштують досить дорого.

Також Ви економите власний час. Прибирання, а особливо чистка оббивки дивана займає доволі багато часу. Але з нами Ви можете не хвилюватись на рахунок цього, бо все це ми виконаємо замість Вас та гарантовано якісніше.

Кожний клієнт може бути впевнений на всі 100%, що результат нашої роботи буде на висоті. Все є результатом професійного підходу до виконання своєї роботи, а також значного досвіду працівників нашої компанії.

А щоб замовити послугу Вам треба лише залишити заявку на сайті або подзвонити нам по номеру, що вказаний на сайт. Особливо важливо подзвонити нам, якщо виникли питання, потребуючі оперативного вирішення.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев