X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовте якісну хімчистку килима у вас дома!

Хімчистка килима висота
ворсу від 0,2 см

Химчистка ковра Киев

55 грн./м²

45 грн./м²

Хімчистка килима висота
ворсу від 1 см

Химчистка ковра Киев

65 грн./м²

55 грн./м²

Хімчистка килима – це те, що Вам треба

Хімчистка килима проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в килимах.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку килима, що дозволяє йому швидше висохнути

Хімчистка килимів на дому – послуга затребувана, особливо у разі, коли господиня або власник піклується про власний комфорт та здоров’я. Багато хто говорить, що можна не платити комусь, а виконати все власноруч, але досить сумнівно, бо результат може бути неочікуваний. Спеціалізовані компанії здійснюють чищення усіх типів килимів, при цьому якість робіт висока, навіть при наданні послуги в домашніх умовах.

Про головні етапи чищення

Процес чищення залежить від вибраного методу, але незалежно від того, проводиться хімчистка килимів вдома, а усі етапи чітко витримуються. Щодо самих етапів, то відмітити можна наступне:

  1. Прийом замовлення – клієнт має право отримати консультацію, а наші фахівці проводять попередню оцінку фронту робіт. Оцінювання треба для того, щоб підібрати оптимальні та діючі засоби, а також методику чищення;
  2. Підготовка всіх необхідних матеріалів для чищення та доставка цього по адресі замовника – варто запевнити, що все необхідне буде з робітником, клієнт не має перейматись по цьому приводу;
  3. Безпосередньо виконання процедури чищення – це буде виконано акуратно та швидко, а головне якісно. А сам етап ділиться на окремі операції задля раціонального використання часу;
  4. Завершається все повною сушкою та оцінкою результату – клієнт може бути впевненим на всі 100%, що результат буде ідеальним.

Переваги співпраці з нами

Найголовніше, що хімчистка килимів нашими фахівцями проводиться за використання спеціальних засобів, як цілком безпечні для здоров’я людини та тварин. Всі засоби підбираються індивідуально під особливості покриття – це може гарантувати не лише цілковиту безпеку, а й якісне чищення.

До інших переваг можна віднести:

Якщо Вам потрібна хімчистка килимів (Київ), то не радимо зволікати, а швидше заходити на сайт нашої компанії та заповняти заявку. А коли Ви маєте питання, то набирайте наш номер та отримайте консультацію від спеціаліста.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев

Відгуки про нас

Наталья, Киев
Спасибо ребятам за профессиональную чистку диванов и стульев в нашем ресторане. Все сделали быстро и очень качественно. Наша мебель стала как новая. Будем и дальше работать только с вами.
Антон, Ирпень
Заказал химчистку ковролина в частном доме. Честно признаться были места, которые думали уже не спасти и надо делать замену покрытия. Но, вы приятно удивили. Приехали в точно оговоренное время, чистые приятные мастера в сменной обуви, обработали все пятна и все тщательно вычистили. Огромное спасибо!
Ирина, Киев
Хочу сказать спасибо за прекрасную работу. Заказала химчистку дивана для удаления пятна, которое оставила наша обиженная но очень любимая кошка (боялась что бы она не начала ходить в туалет на наш диван). Мастера все почистили, убрали запах. Уже прошло несколько недель, кошка больше туда не ходит.
Виктория, Борисполь
Спасибо, за прекрасную чистку дивана, матраса и стульев. Удалили все пятна, в том числе от жира, детских фломастеров и жвачек. Мебель блестит как новая! Больше никогда не буду чистить что то самостоятельно, теперь только химчистка!

Залишити відгук