X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Хімчистка крісла на дому від компанії OnlyEco

Хімчистка крісла маленького
Химчистка кресла Киев

350 грн.

250 грн.

Хімчистка крісла середнього
Химчистка кресла Киев

490 грн.

350 грн.

Хімчистка крісла великого
Химчистка кресла Киев

630 грн.

450 грн.

Замовте якісну хімчистку крісла у вас дома!

Хімчистка крісла проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в меблів.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку крісла, що дозволяє йому швидше висохнути і уникнути пошкодження вологою його каркаса.

Значний строк експлуатації, дитячі забави або наявність тварин у домі може негативно позначитись на стані оббивки та інших деталей улюбленого господарського крісла. Якщо саме така ситуація спостерігається з Вашими кріслами, то варто радикально підійти до її вирішення. Ми пропонуємо Вам власні професійні послуги хімчистки крісла у Києві. Саме зараз Ви дізнаєтесь певні особливості послуги та власні переваги співпраці з нами.


Коротко про головні особливості послуги

Хімічна чистка крісел у нашому розумінні – цілком справа для досвідчених професіоналів. Саме професіонал може підібрати надійний засіб для видалення конкретної плями та провести даний захід максимально ефективно.

Крім цього, професійну послугу відрізняє підхід до її виконання. Ми у своїй багаторічній практиці напрацювали певний алгоритм, котрий можна розділити на такі етапи:

  1. Діагностика – під час цього ми вивчаємо тип оббивки, характер плям, а необхідне це для того щоб обрати оптимальний метод чистки та підібрати найбільш ефективний миючий засіб;
  2. Підготовка всього необхідного для виконання чистки – це необхідно для максимально оптимального використання робочого часу нашим працівником;
  3. Безпосередньо саме чищення предметів меблів – передбачає розділення на декілька окремих операцій (чищення від пилу, обробка окремих плям тощо);
  4. Сушка поверхонь крісла, щоб ми могли оцінити результат власного труда.

Обов’язкова умова нашої роботи – це використання спеціальних засобів та обладнання. Ми певні, що підібрані нами засоби не завдадуть шкоди якості оббивки, навпаки – ми допоможемо відновити текстуру та яскравість фарб. Також варто зазначити, що всі використані засоби цілком безпечні для Вас, тому що не залишається жодного залишкового сліду, а тільки повне відчуття свіжості.


Спеціальні переваги для Вас

Головна перевага послуги «хімчистка кресла» – ціни, що гарантують Вашу клієнтську вигоду. Ознайомитись з актуальними послугами та цінами Ви можете вже зараз на сайті. Тут же Ви можете дізнатись про конкретні умови співпраці.

Ще ми можемо Вас запевнити, що всі послуги ми надаємо адресно. Тому радимо вказувати точну адресу свого дому, щоб наші працівники швидко до Ваш дістались. А щоб Ві вже скоро могли порадіти чистому кріслу у вітальні або кабінеті, варто швидше заповняти запропоновану форму на сторінці. Але можна зробити все більш просто – набирайте наш номер.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев