X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Хімчистка матраца в Києві

Хімчистка матраца 0.8м.х2м

Химчистка матраса Киев

550 грн.

390 грн.

Хімчистка матраца 1.2м.х2м.

Химчистка матраса Киев

820 грн.

590 грн.

Хімчистка матраца 1.6м.х2м.

Химчистка матраса Киев

1100 грн.

790 грн.

Хімчистка матраца – запорука Вашого здоров’я та комфорту

Хімчистка матраца проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в меблів.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку матраца, що дозволяє йому швидше висохнути

Для комфортного сну недостатньо просто міняти постільну білизну, важливо регулярно чистити матраци, а для цього навряд чи вистачить особистих знань і звичайних миючих засобів. Ви можете не правильно почистити матрац, можете його занадто намочити, доведеться його сушити, до того ж ви не зможете зробити таке глибоке чищення, яке гарантує професійна компанія. Звертаючись до професіоналів, хімчистка матраца у Києві пройде без проблем та нарікань.

Чому варто замовити лише професійну чистку матраців?

Хімчистка матраца, ціна у Києві якої цілком прийнятна, повинна проводитися мінімум раз на рік, щоб бути упевненим, що Ви будете спати у здоровій атмосфері та гігієнічній чистоті. У роботі спеціалісти нашої компанії застосовують найрізноманітніші засоби, устаткування, але усе це цілком безпечно для людини та домашніх улюбленців.

Якщо Вам потрібні чіткі причини замовити послугу хімчистки, то можна відзначити наступне:

А головне – хімчистка матраців на дому від нашої компанії значно економить Ваш час. На оформлення замовлення Ви витратите не більше 5 хвилин, а сама хімчистка буде надана Вам найзручніший час, коли Ви будете перебувати вдома. До речі, у час коли наш фахівець працюватиме, Ви можете відпочивати або займатись своїми домашніми справами.

Щодо замовлення та ціни

Якщо Вас зацікавила хімчистка матраців у нашій компанії, то будьте впевнені ще в одній перевазі – вигідна ціна послуги. Щоб у цьому запевнитись, радимо не зволікати, а залишити заявку на сайті саме зараз або подзвонити нашому менеджеру.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев