X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовити хімчистку стільця вдома в Києві та Київській області

Хімчистка стільця

Химчистка стула Киев

100 грн.

70 грн.

Хімчистка стільця зі спинкою

Химчистка стула Киев

140 грн.

100 грн.

Хімчистка стільця великого

Химчистка стула Киев

210 грн.

150 грн.

Замовте якісну хімчистку стільців у вас дома!

Хімчистка стільців проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в меблів.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку стільців, що дозволяє йому швидше висохнути і уникнути пошкодження вологою каркаса дивана.

У столовій або у вітальні, а також у кабінеті обов’язково мається пара стільців з оббивкою. Вони зручні та зазвичай підходять до інтер’єру, але активна експлуатація відбивається на зовнішньому вигляді речі. Але Вам не варто нервувати, а слід замовляти у нас на сайті хімчистку стільців у Києв. Деякі особливості співпраці Ви дізнаєтесь саме зараз.

Як виконують хімчистку справжні професіонали?

Лише на перший погляд вичистити поверхню стільця – це просте завдання, з яким Ви зможете впоратись за півгодини. Але Ви маєте бути готові, що результат буде не достатнім, бо можуть залишитись деякі плями або неприємний запах.

Щоб такого уникнути, Вам варто дізнатись, що таке професійна хімчистка стільців руками наших працівників. По-перше, ми обов’язково враховуємо особливості самого предмету – тип забруднень, характер оббивки тощо. По-друге, вся робота відбувається по певному алгоритму, котрий напрацьований роками. Якщо говорити коротко, то виділити можна декілька головних етапів:

  1. Діагностика – це вивчення конкретного замовлення, а особлива увага приділяється саме стільцю та забрудненням. Все це необхідно для того, щоб підібрати спосіб чистки та найбільш ефективні засоби;
  2. Приготування необхідних миючих засобів та обладнання – це необхідно для більш ефективного розподілу робочого часу;
  3. Безпосередньо сама чистка поверхонь з використанням спеціальних засобів. Для більшої ефективності цей процес ми розділяємо на окремі операції;
  4. Сушка та оцінка результату – це обов’язкова процедура, яка має підтвердити наш професіоналізм.

Переваги – це все для Вас

Головна перевага співпраці з нами – це вигідна ціна послуги. Знайти актуальні вартості Ви можете вже зараз на сайті у прайсі. Крім цього, Ви можете бути впевнені, що отримаєте наступні переваги:

Стати нашим клієнтом просто – варто залишити тільки заявку на сайті. Коли у Вас бракує часу або виникли питання, то відразу набирайте простий контактний номер. Всі ключові умови нашої роботи та майбутньої співпраці Ви зможете знайти у меню на сайті.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев