X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Питання щодо хімчистки, які найчастіше вас цікавлять

Наша компанія використовують кращі професійні засоби для чищення, які дозволять прибрати найскладніші забруднення, такі як: плями від кави, вина, інших напоїв, випадково впалої жирної їжі. Також, ми допомагаємо позбутися слідів сечі, чорнила, фломастерів, маркерів, сильно фарбувальних розчинів, жуйок та інше.
У разі якщо на дивані, матраці або килимі є плями сечі, залишені дітьми або тваринами, наші майстри використовують додаткові засоби для чищення, які ефективно прибирають як плями так і всі специфічні запахи. Завдяки унікальній формулі миючого засобу, забруднення повністю виводяться з тканин, а відповідно тварини теж більше не чують запаху і не використовують дане місце повторно.
Час хімчистки залежить від декількох факторів, це: - обсяг хімчистки - ступінь забруднення - специфіка тканини, яка підлягає чистки. В середньому, чистка одного дивана і матраца займає близько години - півтора. Наші майстри приїдуть у зручний для вас час з 8 ранку до 11 вечора. У разі необхідності ви також можете замовити хімчистку в нічний час, коли наприклад в офісі немає співробітників або гостей у вашому закладі.
Під час хімчистки, в будинку спокійно можуть знаходиться як діти так і тварини. Всі використовувані чистячі засоби є органічними, гіпоалергенними і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин. Засоби для чищення не мають різких запахів або випарів, вам не потрібно додатково провітрювати приміщення або використовувати засоби захисту.
Висихання меблів після хімчистки залежить від температури приміщення, специфіки тканини і наповнення дивана або матраца. В середньому, повне висихання відбувається за 8-10 годин.
Наші майстри здійснюють хімчистку диванів, матраців, килимів та інше на території Києва та Київської області: Ірпінь, Буча, Бровари, Бориспіль, Вишгород, Вишневе, Чабани, Софіївська борщагівка, Петропавлівська борщаговка, Обухів, Васильків, Ходосіївка, Лісники та інші.