X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок
Химчистка мебели

Хімчистка меблів у Борисполі - доступні ціни та висока якість

За доступними цінами якісна хімчистка Бориспіль запропонована компанією OnlyEco. Майстри приїжджають додому з усім арсеналом миючих засобів, реагентів та спецтехніки для чищення меблів, матраців та килимів. Професіоналізм виконавців дозволяє справлятися з чищенням конструкцій у найкоротші терміни без зайвого шуму та безладдя. Фахівці у своїй роботі використовують професійні пилососи, потужність яких у кілька разів вища за звичайну. Завдяки цьому їм вдається видалити весь пил із будь-якої поверхні і при цьому не пошкодити покриття. Всмоктуючий ефект насадок дозволяє на 99% позбутися пилу і при цьому зберегти початковий вид матеріалу.

Хімчистка килимів у Борисполі - чищення ворсу та боротьба із забрудненнями будь-якої складності

Килими зустрічаються повсюдно і вони накопичують велику кількість пилу як на поверхні, так і всередині. Недостатньо пройтися щіткою виробу, щоб очистити його. Тут потрібна професійна обробка. Експерти можуть впоратися з плямами, пилом на килимах, а також міллю, пиловими кліщами та хвороботворними мікробами без застосування агресивних хімікатів. Це означає, що здоров'ю користувачів нічого не загрожує. Проводять хімчистку килимів у Борисполі експерти з особливої ​​методики.

Етапи роботи:

  1. Оцінка стану килима.
  2. Підбір відповідного миючого засобу.
  3. Вакуумне видалення плям.
  4. Використання миючого засобу.
  5. Боротьба з брудом та пилом.
  6. Сушка виробу.

Про хімчистку меблів, ліжок, матраців та подушок

Професійна хімчистка диванів у Борисполі, а також ліжок, подушок, матраців, крісел, стільців та килимів дозволяє зберегти яскраві відтінки, м'яку текстуру та пружність наповнювача. Засоби, що використовуються, видаляють пил, забруднення, але не змінюють специфіку меблів. Такий підхід дозволяє продовжити термін експлуатації виробу.

Вигідні ціни на хімчистку в Борисполі

Компанія OnlyEco на хімчистку меблів у Борисполі встановлює дуже вигідні розцінки. При цьому акцент робиться на професіоналізмі та високій якості. Перед виїздом співробітники продумують стратегію та підбирають підходящі кошти, інструменти. Завдяки оптовим закупівлям витратних матеріалів вдається пропонувати потенційним клієнтам вигідні послуги. Професійна хімчистка у Борисполі – ціни доступні всім жителям міста.