X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Хімчистка шкіряних меблів – з нами це вигідно та просто

Хімчистка шкіряного дивана

Химчистка стула Киев

1400 грн.

1000 грн.

Хімчистка шкіряного крісла

Химчистка стула Киев

900 грн.

650 грн.

Хімчистка офісного шкіряного крісла

Химчистка стула Киев

770 грн.

550 грн.

Шкіряні меблі потрібно особливо ретельний і делікатний підхід у плані догляду, щоб предмети не втрачали розкішний і презентабельний вигляд. Вимагається максимально дбайливо, і уважно підбирати чистячі засоби. З цими вимогами відмінно впораються наші фахівці з хімчистки шкіряних меблів у Києві.

Деякі особливості меблів зі шкіряною оббивкою

Натуральна шкіра вважається однією з найкращих та статусних, навіть шрами отримані за життя тварини не вважаються браком, а навпаки ознакою гарантованої натуральності. Але пил осідає на таких меблях, забиваючи мікропори – це значно шкодить привабливості меблів.

Щоб впоратись із забрудненням, не слід ризикувати або витрачати кошти на дорогі та не дієві засоби, а варто скористатися професійною послугою чистки шкіряних меблів. Меблі зі шкіри потребують ретельного і професійного підходу за-для уникнення великого збитку. Технології глибокого очищення меблів з шкіри і відновлення, допоможуть прибрати плями, забруднення, а подальша обробка спеціальними засобами збереже поверхню від розтріскування і передчасного зносу.

Переваги професійної чистки меблів зі шкіри

Можна говорити досить багато, але головне в замовленні професійної чистки шкіряних меблів – це переваги, а полягають вони у наступному:

  1. Технологічність чищення – при виконанні процедури наші спеціалісти використовують спеціальне обладнання, яке дозволяє досягти ідеального результату;
  2. Професійні засоби чищення – це забезпечить не тільки видалення всіх плям та пилу з пор, але й виключить вірогідність виникнення алергій або неприємного запаху;
  3. Проводиться багатостадійне очищення – під цим слід розуміти, що вся процедура ділиться на декілька операцій, що дозволяє більш ретельно очистити меблі та виключити можливість завдання збитків;
  4. Обов’язково спеціалісти нашої компанії використовують спеціальні засоби для захисту шкіри – це забезпечить тривалий строк служби та зберігання привабливого зовнішнього вигляду.

Це переваги процесу, але є деякі інші моменти, котрі слід згадати. Необговорюваний плюс, який має хімчистка шкіряних меблів – ціни, що гарантують максимальну вигоду. У цьому Ви маєте змогу упевнитись на власні очі, коли загляните на сайт, де є перелік послуг та тарифи. Ми можемо запевнити, що співпраця з нами принесе Вам тільки задоволення.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев