X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовте якісну хімчистку шкіряного дивана у вас дома!

Хімчистка шкіряного дивана до 1.5м.

Химчистка кожаного дивана Киев

1120 грн.

800 грн.

Хімчистка шкіряного дивана до 2м.

Химчистка кожаного дивана Киев

1400 грн.

1000 грн.

Хімчистка шкіряного дивана до 3 м.

Химчистка кожаного дивана Киев

1950 грн.

1400 грн.

Хімчистка шкіряного дивана – це справа для справжніх фахівців

Очищення шкіряного дивана – необхідний захід, котрий слід виконувати за наявності спеціальних засобів та деяких навичок. Слід пам’ятати, що шкіряна оббивка має пори, тому легко забруднюється та забивається пилом. Щоб очистити поверхню та не завдати шкоди предмету меблів, Вам допоможе хімчистка шкіряного дивана (Київ). Якщо Вам вже стало цікаво, то радимо читати далі.

Особливості професійної хімчистки

Перше, що варто зазначити – це те, що оббивка з натуральної шкіри досить вибаглива в плані методики очищення. Ми це дуже гарно знаємо, тому у роботі тримаємось певних правил, а саме:

Перелік операцій може у деяких моментах відрізнятись, але сутність залишається стабільною. Що стосується отримання послуги, то Вам варто лише залишити заявку на сайті. А коли Ви маєте деякі питання, то слід подзвонити по номеру, що також є на сайті – наш менеджер готовий відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

На які переваги Ви можете розраховувати?

Головна перевага, яку має хімчистка шкіряного дивана – це ціна, яка є запорукою Вашої вигоди. Якщо Ви хочете знати, скільки послуга хімчистки буде коштувати саме Вам, то слід зазирнути на сторінки нашого сайту, де є прайс с повним переліком сервісів та тарифами. У будь-якому разі ціна Вам покажеться вигідною.

Також слід зазначити, що з нашими послугами Ви можете суттєво зекономити власний час. Вам не треба транспортувати диван до нас або довго чекати черги – замовлення обробляються оперативно, а наші фахівці приїздять прямо до Вас додому у зручний час, щоб ретельно та швидко очистити Ваш шкіряний диван. Тим часом Ви можете займатись своїми справами по дому, або просто відпочивати та спостерігати за гарною роботою справжнього профі.

Замовляючи професійну чистку шкіряних меблів, Ви робите розумний крок, тому що суттєво продовжуєте строк його життя та зберігаєте привабливий вигляд покриття. Предмет дорогий та статусний, тому догляд за ним має бути підходящий.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев