Ми надаємо послуги з хімчистки м'яких меблів і килимових покриттів з виїздом до вас додому або в офіс. Ми працюємо у всіх районах Києва і Київської області.

У своїй роботі ми використовуємо професійні миючі пилососи фірми Karcher (Німеччина), а також кращі засоби по хімчистці текстильних поверхонь фірми Chemspec (США), Kiehl (Німеччина), а саме:
- засоби для чищення меблів та килимів,
- засоби для виведення плям,
- ополіскувачі,
- підсилювачі дії миючих засобів,
- продукти для дезінфекції текстильних поверхонь.

Так само нами активно використовуються спеціальні продукти для захисту килимових покриттів від проникнення в них рідких забруднень таких як чай, кава, вино.

Велику увагу приділено проблемі усунення запахів з килимових покриттів і оббивки м'яких меблів.

Химчистка мебели Киев

Ми стежимо за безпекою наших послуг

Химчистка мебели Киев

Засоби по хімчистці меблів, які використовують наші фахівці відносяться до категорії преміум-класу, а тому гіпоалергенні і безпечні для дітей і тварин. Також вони не володіють різким запахом і не містять відбілювачів, які можуть зіпсувати поверхню, що очищається.


З метою мінімізація поширення коронавіруса COVID-19, всі наші майстри пересуваються на особистому автотранспорті, використовують засоби індивідуального захисту і проводять роботи з дотриманням необхідної дистанції від присутніх в приміщенні.


Наші переваги

✓ Якість послуг, що надаються - ми використовуємо виключно професійні і сертифіковані засоби та обладнання, для досягнення максимально ефективних результатів по видаленню найскладніших забруднень.


✓ Відповідальний підхід – якщо в разі огляду меблів (килимових покриттів) майстер приходить до висновку про те, що меблі не підлягають хімчистці, виклик майстра не оплачується. У разі якщо результат хімчистки вас не задовольняє - ми здійснимо повторну хімчистку за свій рахунок.


✓ 24/7 - ми працюємо 24/7, що зручно для хімчистки офісів, ресторанів, магазинів і інших громадських місць.

Химчистка мебели Киев

X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок