X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовте якісну хімчистку ковроліну у вас в офісі або вдома!

Хімчистка ковроліну

Химчистка ковролина Киев

до 50м2- 30 грн. за м2

від 50м2 до 100 м2- 25 грн. за м2

від 100м2- 20 грн. за м2

Хімчистка ковроліну – це корисна послуга для дому та офісу

Хімчистка ковроліну проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в ковроліні.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку ковроліна, що дозволяє йому швидше висохнути

Хімчистка ковроліну на дому у столиці – це надзвичайно корисна послуга для тих, хто хоче підтримувати своє житло або офісне приміщення в чистоті. Професійна хімчистка здійснюється працівниками спеціальних служб, оскільки спроби самостійно очистити покриття можуть привести до небажаних результатів та суттєвого пошкодження. Чищення килимового покриття професіоналами дозволяє видалити з його поверхні до 90% забруднень. Ретельне очищення рекомендують робити один раз в місяць, для підтримки чистоти і збільшення терміну експлуатації.

Про етапи хімчистки коротко

Здійснюється хімчистка ковроліну (Київ) у декілька етапів:

  1. Спершу відбувається аналіз забруднень – це потрібно для складання детального плану дій, що у подальшому раціонально використовувати робочий час;
  2. Далі на матеріалі коврового покриття проводиться тестування обраними миючими засобами – це необхідно для прогнозування результату та при потребі заміні деякого засобу;
  3. Після цього проводиться ручне чищення ковроліну – це необхідно для якісного розподілу миючого засобу на поверхні та більш концентрованої обробки найбільш забруднених ділянок;
  4. Завершується все використанням механічних способів чистки, котрими видаляються залишки забруднень і миючих засобів, а також проводиться осушення ковроліну – ідеальний результат буде помітний одразу.

Слід зазначити, що алгоритм може несуттєво змінюватись з огляду на тип покриття, вимоги клієнту та таке інше.

Які переваги Ви маєте змогу отримати?

Хімчистка коврового покриття з виїздом по адресі має ряд переваг:

Але найголовніший плюс – це вигідна ціна хімчистки ковроліну. Дізнатись точну вартість послуги Ви можете на сайті вже зараз ознайомитись з тарифами та списком послуг, які ми можемо Вам надати.

А замовити послугу чистки коврового покриття просто та швидко. Це можна зробити на сайті, заповнивши запропоновану форму, або у телефонному режимі, що відніме у Вас не більше пари хвилин.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев

Відгуки про нас

Наталья, Киев
Спасибо ребятам за профессиональную чистку диванов и стульев в нашем ресторане. Все сделали быстро и очень качественно. Наша мебель стала как новая. Будем и дальше работать только с вами.
Антон, Ирпень
Заказал химчистку ковролина в частном доме. Честно признаться были места, которые думали уже не спасти и надо делать замену покрытия. Но, вы приятно удивили. Приехали в точно оговоренное время, чистые приятные мастера в сменной обуви, обработали все пятна и все тщательно вычистили. Огромное спасибо!
Ирина, Киев
Хочу сказать спасибо за прекрасную работу. Заказала химчистку дивана для удаления пятна, которое оставила наша обиженная но очень любимая кошка (боялась что бы она не начала ходить в туалет на наш диван). Мастера все почистили, убрали запах. Уже прошло несколько недель, кошка больше туда не ходит.
Виктория, Борисполь
Спасибо, за прекрасную чистку дивана, матраса и стульев. Удалили все пятна, в том числе от жира, детских фломастеров и жвачек. Мебель блестит как новая! Больше никогда не буду чистить что то самостоятельно, теперь только химчистка!

Залишити відгук