X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовте якісну хімчистку ковроліну у вас в офісі або вдома!

Хімчистка ковроліну

Химчистка ковролина Киев

до 50м2- 70 грн. за м2

від 50м2 до 100 м2- 55 грн. за м2

від 100м2- 45 грн. за м2

Хімчистка ковроліну – це корисна послуга для дому та офісу

Хімчистка ковроліну проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в ковроліні.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку ковроліна, що дозволяє йому швидше висохнути

Хімчистка ковроліну на дому у столиці – це надзвичайно корисна послуга для тих, хто хоче підтримувати своє житло або офісне приміщення в чистоті. Професійна хімчистка здійснюється працівниками спеціальних служб, оскільки спроби самостійно очистити покриття можуть привести до небажаних результатів та суттєвого пошкодження. Чищення килимового покриття професіоналами дозволяє видалити з його поверхні до 90% забруднень. Ретельне очищення рекомендують робити один раз в місяць, для підтримки чистоти і збільшення терміну експлуатації.

Про етапи хімчистки коротко

Здійснюється хімчистка ковроліну (Київ) у декілька етапів:

  1. Спершу відбувається аналіз забруднень – це потрібно для складання детального плану дій, що у подальшому раціонально використовувати робочий час;
  2. Далі на матеріалі коврового покриття проводиться тестування обраними миючими засобами – це необхідно для прогнозування результату та при потребі заміні деякого засобу;
  3. Після цього проводиться ручне чищення ковроліну – це необхідно для якісного розподілу миючого засобу на поверхні та більш концентрованої обробки найбільш забруднених ділянок;
  4. Завершується все використанням механічних способів чистки, котрими видаляються залишки забруднень і миючих засобів, а також проводиться осушення ковроліну – ідеальний результат буде помітний одразу.

Слід зазначити, що алгоритм може несуттєво змінюватись з огляду на тип покриття, вимоги клієнту та таке інше.

Які переваги Ви маєте змогу отримати?

Хімчистка коврового покриття з виїздом по адресі має ряд переваг:

Але найголовніший плюс – це вигідна ціна хімчистки ковроліну. Дізнатись точну вартість послуги Ви можете на сайті вже зараз ознайомитись з тарифами та списком послуг, які ми можемо Вам надати.

А замовити послугу чистки коврового покриття просто та швидко. Це можна зробити на сайті, заповнивши запропоновану форму, або у телефонному режимі, що відніме у Вас не більше пари хвилин.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев