X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовте якісну хімчистку ліжка у вас дома!

Хімчистка каркаса ліжка

Химчистка кровати Киев

900 грн.

650 грн.

Хімчистка ліжка

Химчистка кровати Киев

1430 грн.

1250 грн.

Хімчистка ліжка з матрацом

Химчистка кровати Киев

1780 грн.

1550 грн.

Хімчистка ліжка у Києві – які Ваші переваги

Хімчистка ліжка проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в меблів.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку ліжка, що дозволяє їй швидше висохнути і уникнути пошкодження вологою її каркаса.

Чистота в квартирі – це естетичність та охайність, а також гігієнічна необхідність, так як у меблях можуть скупчуватися бактерії, пилові кліщі та алергени, що негативно впливає на наше здоров’я. особливо ретельно треба слідкувати за станом ліжка, оскільки людина перебуває з предметом у тривалому та близькому контакті досить тривалий час. Хімчистка ліжка вдома – це те що Вам необхідне саме зараз, а про деякі деталі Ви дізнаєтесь далі.

Як виконується послуга професіоналами?

Професійне очищення ліжка виконується шляхом застосування спеціальних миючих засобів та обладнання, які дозволяють усунути практично усі види забруднень. Щодо етапів проведення очищення, то виділити можна наступне:

  1. Подача клієнтом заявки та оцінка спеціалістами фронту робіт – це потрібне для правильного вибору методу очищення і розумного розподілу часу;
  2. Безпосередньо виконання робіт. Виконується спеціальною технікою та дієвими засобами, що забезпечує відмінний результат;
  3. Далі настає необхідність просушення поверхонь та оцінки результату чищення. За потреби може проводитись дезінфекційна обробка ліжка (наприклад, за вимоги клієнта або за наявності у квартирі домашніх тварин).

Переваги хімчистки на дому

Хімчистка ліжка в Києві вдома – це очевидна перевага для його власника, а якщо конкретно відмітити можна таке:

Замовити послугу хімчистки ліжка, ціна котрої Вам обов’язково буде вигідною, можна прямо зараз. Оформити замовлення можна на сайті нашої компанії або набрати контактний номер, що є на сторінці. У гарному результаті та оперативності надання послуги Ви можете бути впевнені на всі 100%.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев