X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Дезінфекція після коронавіруса – здоров’я на першому плані

Щорічно епідеміологічна ситуація в сезон грипу і ГРВІ загострюється. Актуальна ситуація з епідемією коронавіруса тривожить усіх без винятку, і ми намагаємося більше уваги приділяти здоров'ю, а також заходам профілактики. Дезінфекція приміщення після коронавіруса, так само як і систематичне зміцнення імунітету можуть знизити рівень ризику захворювання. Вам варто дізнатися про це більше – це можна зробити вже зараз.

Щодо основних методик дезінфекції

Методи і дезінфікуючі засоби при коронавірусові для прибирання приміщень різноманітні, а їх спільне використання дозволяє зробити обробку кімнат у жилому чи офісному приміщенні найбільш дієвими. Стосовно конкретних прикладів, то відмітити можна наступне:

  1. Механічні способи покликані видаляти патогенні мікроорганізми з будь-яких поверхонь шляхом змивання і прання із застосуванням спеціальних засобів;
  2. Фізичні методи використовують для боротьби зі збудниками інфекції різні методи – нагрівання до високих температур при обробці гарячою водою або парою, опромінення ультрафіолетом або іонізація;
  3. Використання дезінфікуючих засобів для видалення вірусів і бактерій, за рахунок проникання хімічної речовини в мікроорганізм, спричинюючи його руйнування.

Ці методи можуть використовуватись самостійно або вкупі, що дає більш якісний та надійний результат. Але обов’язково при виконанні роботи наші співробітники притримуються певних правил та заздалегідь складеного плану – це дозволяє розподілити час та виконати все більш якісно.

Яких правил ми притримуємося?

Дезінфекція приміщень після коронавіруса в Київ) – це серйозна процедура, котра має проводитись згідно певних правил. Найголовніше у нашій роботі складається не тільки з професійного досвіду та використання спеціального устаткування, але й у чіткому розділенню процедур.

Також ми піклуємося про безпеку своїх працівників та кожного клієнта. При роботі наші фахівці обов’язково використовують засоби індивідуального захисту. Зазвичай при дезінфекційній хімчистці ми не використовуємо пилосос або сухе чищення. Ми чітко розуміємо головну задачу – знищити у приміщенні найменші частки вірусу, а це можливе лише при використанні спеціальних засобів.

Вам потрібна дезінфекція квартири після коронавіруса? Або Ви хочете забезпечити максимальну безпеку своїм працівникам у офісі? У будь-якому разі Вам слід набрати номер телефону або залишити заявку на сайті.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев