X

Залиште своє ім'я та телефон
і наш консультант зв'яжеться з вами

Замовити дзвінок

Замовити якісну хімчистку подушок у вас дома!

Хімчистка подушок 50х50

Химчистка подущки Киев

80 грн.

70 грн.

Хімчистка подушок 70х70

Химчистка подущки Киев

100 грн.

90 грн.

Хімчистка подушок 100х80

Химчистка подущки Киев

140 грн.

120 грн.

Хімчистка подушки – це завдання для нашої компанії!

Хімчистка подушок проводиться за допомогою професійних засобів для чищення, які ефективно видаляють як побутові забруднення, так і складні плями від: вина, кави, жиру, маркерів, жуйок, крові, сечі, та інше.

Також, хімчистка дозволять прибрати всі сторонні запахи і усунути пилові кліщі та інших паразитів, які заводяться в меблів.

Всі використовувані засоби для чищення виключно органічні, гіпоалергенні і абсолютно безпечні як для дітей так і тварин.

Після хімчистки, наші майстри проводять вакуумну сушку подушок, що дозволяє йому швидше висохнути

Для продовження терміну служби подушки її час від часу необхідно чистити, а якщо конкретно то проводити чищення слід щорічно. Проте треба наголосити, що застосовувати рідину та побутові миючі засоби при цьому небезпечно. У рідкому середовищі пір'яне набивання подушки дуже швидко зруйнується і стане непридатним для використання. Хімчистка подушок з пір’я – це спосіб чищення без ушкоджень, а довірити цей процес слід професіоналам. У цієї послуги є цілий ряд плюсів, що дозволяє очистити набивання швидко і без жодних проблем.

Декілька слів про сам процес очищення

Якщо Вас зацікавила хімчистка подушок у Києві, то варто заздалегідь дізнатись про те, як саме дана послуга надається. Ми виконуємо всю процедуру по певному алгоритму, а саме:

  1. Після прийняття замовлення, ми проводимо оцінку забруднень щоб підібрати підходящий метод чищення та підготувати все необхідне;
  2. Безпосередньо чищення з використанням обраних миючих засобів та обладнання;
  3. Сушка та оцінка результату, щоб Ви отримали подушки у ідеальному стані.

Переваги співпраці с нами

Ви можете самостійно проводити чистку пухових подушок, але хімчистка може забезпечити високоякісний результат. Але коли Вам замало однієї причини, щоб замовити послуги в нашій компанії, слід відмітити такі переваги:

Також варто зазначити, що є ще одна перевага хімчистка подушки з пір’я – ціна, яка гарантує вигоду. Вам нема потреби витрачати кошти для транспортування подушок до нас, бо фахівець самостійно прибуде по Вашій адресі, щоб провести чищення. А тарифи на конкретний сервіс Ви можете прямо зараз дізнатись на сайті.

Як замовити послугу?

Відповісти на це питання можна так – легко, просто та вигідно. Безперечну вигоду Ви можете отримати, тому що ціна хімчистка пухових подушок у Києві у нашій компанії більш ніж розумна. Вам варто впевнитись у цьому на власні очі – повний список послуг та тарифи детально описані на сторінках сайту.

Наші роботи

Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев
Химчистка мебели Киев